ماسک جادوی مصری با گرده و عسل

براونی با گرده گل
نوامبر 20, 2018
زنبور چگونه گرده را جمع آوری میکند؟
ژانویه 17, 2019

(Egyptian Magic mask)
https://www.eventsandlogistics.net/02xbmyq چگونگی تهیه ی ماسک جادوی مصری

احتمالا هرگز چیزی راجع به این ماسک نشنیده اید ، جادوی مصری یک دارو برای
پوست است که گفته شده به همه چیز از اگزما و تحریک پوست تا جوش و سوزش کمک میکند. جادوی مصری از ترکیب روغن زیتون، عسل، موم ، گرده، رویال ژلی و بره ی موم زنبور عسل ساخته شده است. جادوی مصری فقط مشکلات پوستی را حل نمی کند، بلکه این نیز یک بالم پوستی است که می تواند برای تقریبا هرمشکلی از پوست مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب دو برابر از محصولات پوستی که تا کنون از فروشگاه ها تهیه کرده اید به عنوان کرم صورت، کرم دور چشم، بالم لب، ماسک مرطوب کننده، کرم اصلاح و غیره موثرتر است . هرکدام از مواد داخل این ترکیب به تنهایی مفید هستند، اما ترکیب آنها با هم پوست را به شدت تسکین، درمان و حفاظت می کند. روغن زیتون به عنوان مرطوب کننده عمل می کند تا پوست را نرم و مرطوب نگه دارد. موم با ایجاد یک لایه ومانع حفاظتی ،رطوبت پوست را حفظ می کند. عسل ورویال ژلی باعث تقویت کلاژن سازی پوست می شوند،در حالی که گرده زنبور عسل با مبارزه با رادیکال های آزاد سبب جوان تر شدن پوست می شود. برای استفاده، به سادگی مقداری از ترکیب را به صورت و گردن خود در شب و هنگام خواب بزنید و با پوستی نرم تر،سالم تر و جوان تر از خواب برخیزید و یا از آن به عنوان یک درمان موضعی برای جوش های هورمونی، ضایعه ی پوستی و خراش ها استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید از آنجایکه بیس این ترکیب بر پایه ی چربی و روغن گیاهی است، بهتر است قبل از اعمال و استفاده آن را برای چند ثانیه در دستان خود را گرم كنید.

https://www.john-kirk.co.uk/?p=zxiunw9y

https://www.latchpal.com/xod1v64 طرز تهیه و مواد لازم:

نصف فنجان روغن زیتون

دو قاشق و نصف غذا خوری موم عسل

یک قاشق غذا خوری عسل خام

نصف قاشق غذاخوری بره ی موم .

نصف قاشق غذا خوری رویال ژلی .

یک قاشق چای خوری گرده ی زنبور عسل

1. در ظرف کوچکی که داخل مایکروویو می توان استفاده کرد، روغن زیتون و موم زنبور عسل را ترکیب کنید. مایکروویو را در فواصل زمانی 20 ثانیه روشن کرده تا زمانی که مخلوط به طور کامل ذوب و مایع شود. ترکیب را هم زده تا خوب به خورد هم بروند. مخلوط موم و روغن زیتون را کنار بگذارید تا حدود 5 دقیقه خنک شود، اما نگذارید زیاد سفت بشود .

2. در یک کاسه جدا، عسل، گرده گل، بره ی موم و رویال ژلی را به خوبی با هم ترکیب کنید، اما نگران نباشید اگر مواد به طورکامل با هم مخلوط نشدند.

3.  مخلوط عسل را به مخلوط روغن زیتون اضافه کنید و با استفاده از یک میکسر برقی یا همزن برقی، همه مواد را با هم مخلوط کنید تا زمانیکه به یک ترکیب مات و کدر تبدیل شود.ترکیب را با یک قاشق به یک ظرف کوچک منتقل کرده و در یخچال قرار دهید تا از حالت دو فاز شدن روغن وعسل جلوگیری شود.

4. برای استفاده و مصرف (جادوی مصری) با انگشتتان مقداری از ترکیب را بردارید و برروی پوست تمیز و خشک یا موها اعمال کنید. اگر این ترکیب را به عنوان ماسک مو استفاده میکنید، آن را حدود یک ساعت قبل از شستن موهایتان با شامپو روی مو بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

https://www.medicinalmarijuanaassociation.com/medical-marijuana-blog/m03e3oi6 نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://www.lesrendezvousdecamille.fr/k9zljbb5fpf

ورود/ثبت نام